Fiyat: 12.000 TL

Oticon Opn

Oticon'un En Son En Gelişmiş Premium Çözümü

Oticon yeni bir çığır açıcı işitme cihazı serisi tanıttı. Öyle küçükler ki neredeyse görünmezler ve bir dizi gölgede ve parlak renkte geliyorlar. İnternet özellikli Oticon Opn bir dizi ek özelliğe sahiptir çünkü cihazlara internet ve Bluetooth ile bağlanabilir. İşitme cihazları doğrudan Smartphone'unuza bağlanır, böylece ara akış cihazı kullanmadan telefon görüşmeleri yapabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca 1m'ye kadar su geçirmezler.

Cihazlar, Bluetooth bağlantısı olan herhangi bir cihaza bağlanabilir. Bu, işitme cihazlarının kapı zilleri, aletler ve hatta bebek monitörleri gibi şeylere de bağlanabileceği anlamına gelir. Ardından, kapı zili çaldığında, örneğin, kişi onlara bildirmek için kulağına küçük bir 'halka' verir.

Opn ile dünyanızı açın

% 20

Daha az dinleme çabası - gürültülü ortamlarda beyindeki yükü azaltır

% 20

Hatırlanması gereken daha fazla kapasite - zihinsel kaynakları boşaltıp, kullanıcının gürültülü ortamlarda daha fazlasını hatırlamasını sağlar

 

% 30

Daha iyi konuşma anlayışı - en gürültülü ortamlarda bile, çevredeki sesleri dar yönlülük ile bastırmadan

 

Bir Açık Ses Deneyimi 
Üç Düzey BrainHearing ™ Desteği

BrainHearing ™ desteği, dinleme çabalarını azaltmak ve beynin daha iyi performans göstermesini sağlamak için birlikte çalışan teknolojilerin benzersiz bir kombinasyonu ile sağlanır. Oticon Opn serisi, şimdi, üçüncüsünde, seviye 1'in en üstünde olan seviye seviyesine genişletildi. , seviye 2 ve seviye 3. 

Oticon Opn ™ ailesinin her üç üyesi de bu kadar popüler olan açık ses deneyimini sunuyor. Bununla birlikte, her model beyne farklı bir yardım düzeyi verir - farklı bir BrainHearing ™ desteği düzeyi. Oticon bu noktada durmadı, ayrıca Opn cihazlarının montaj aralığını genişletti ve şimdi bile derin işitme kayıplarına uyabilir. 

OpenSound Navigator

Daha az stres. Daha fazlasını hatırla. Daha iyi duymak.   Oticon Opn ™ beyni destekleyecek kadar hızlı çığır açan bir teknoloji sunar. Hassasiyet ve doğruluk ile akustik ortamı analiz eder ve ayrı sesler arasında ayrım yapar. Sonuç, zihinsel enerjiyi koruyarak karmaşık ortamlarda konuşmayı anlama becerisinde kayda değer bir gelişmedir - sonuçta kullanıcıları Dünyaya Açma yetkisi verir. Kullanıcılara, ses kaynaklarını bulmayı ve ayırmayı kolaylaştırarak daha önemli buldukları şeylere odaklanmaları için daha doğru bilgiler verilir. Bu o kadar hızlı gerçekleşir ki, dinleyicinin istendiğinde odağı değiştirebilme özelliğini kolaylaştırır.

Bu, Oticon'un yeni Velox Sense işlem yongasını kullanan ürün yelpazesindeki birinci sınıf işitme cihazıdır. Bu seri tamamen yeni bir ses işleme yöntemidir ve daha zorlu dinleme ortamları için uygundur.

Oticon Opn, dikkatlice kulağa oturan küçük, yeni tasarlanmış bir miniRITE modelinde mevcuttur. Oticon Opn, tümü şık ve modern bir 312 pil tabanlı tasarıma dahil edilmiş birçok yeni özellik ve işlevsellik sunar. Opn çeşitli renklerde mevcuttur.

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Kullanıcı Hikayeleri

Hakkımızda Kullanıcı Yorumları...